Treść zadania

kasenka

Proszę o odpowiedz na pytania w zalaczniku

Załączniki do zadania

Zgłoś nadużycie

Komentarze do zadania

Zaloguj się lub załóź konto aby dodać komentarz.

  • Nie potrafię sobie z nimi poradzić

Rozwiąż zadanie i zarób nawet 12 punktów. 2 za rozwiązanie zadania, 8 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.

Rozwiązania

Podobne zadania

JeJu Odpowiedz na Pytania (historia) Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa 3 rozwiązania autor: JeJu 30.4.2010 (17:35)
krasnoludek pytania z historii Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa 1 rozwiązanie autor: krasnoludek 4.5.2010 (17:01)
angela17 Odpowiedz, w jakich okolicznościach tron Polski objęła Jadwiga. Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: angela17 24.5.2010 (16:16)
lacha16 plisssssss, prosze na jutro prosz prosze prosze Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: lacha16 31.5.2010 (19:30)
monika1997 pytania a wy odpowiedzi Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa 1 rozwiązanie autor: monika1997 3.6.2010 (16:03)

Podobne materiały

Przydatność 75% Odpowiedz na pytania dotyczące "Małego Księcia".

1. Co dorośli widzieli na rysunku zrobionym przez pilota w dzieciństwie? - Dorośli na rysunku zrobionym w dzieciństwie przez pilota widzieli kapelusz. 2. Jaki dom zdaniem ludzi jest najpiękniejszy? - Zdaniem ludzi najpiękniejszy jest dom za sto tysięcy złotych. 3. Co dla Małego Księcia było najcudowniejszym widokiem na świecie? - Dla Małego Księcia najcudowniejszym widokiem...

Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.

Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich granice? Rada Ministrów w drodze rozporządzenia tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich...

Przydatność 50% Jak oceniasz postępek Wertera? Czy jego śmierć była konieczna? Odpowiedz na pytania odwołując się do lektury i własnych przemyśleń.

W mojej pracy postaram się ocenić postępek Wertera i czy jego śmierć była naprawdę konieczna. Postępek Wertera jest dowodem wielkiej miłości jaką darzył do Lotty, lecz Lotta nie czuła tego samego do Wertera. Werter chce popełnić smobójstwo, ponieważ jego cierpienia nie pozwalają mu normalnie żyć. Stan Wertera jest bliski załamania, przedstawia to cytat, w...

Przydatność 50% Pytania - odpowiedzi

3. Postanowienia konferencji wersalskiej w sprawie granic Polskich. Sprzymierzeni spierali się o przynależność Warmii i Mazur, które pozostały niemieckie, o Gdańsk, któremu nadano status wolnego miasta, oraz o Górny Śląsk. Aby zapewnić Polsce dostęp do morza przyznano jej Pomorze Gdańskie, przycinając terytorium Niemiec i tworząc tak zwany korytarz. Na granicy południowej...

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji