Treść zadania

~sobolewski

Nie byłem u spowiedzi 21 LAT
Wypracowanie z filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=k3_WiQW1WKI&fbclid=IwAR0YZ2cnVbGsTcgvwroIYKTo0AVaMT53YxEEW6ufu2pDCh5SPOKeIHWQvO4
Pomoznie plis

Zgłoś nadużycie

Komentarze do zadania

Zaloguj się lub załóź konto aby dodać komentarz.

  • a o co w tym chodzi? musisz napisac cos z tego filmu???

Rozwiąż zadanie i zarób nawet 14 punktów. 2 za rozwiązanie zadania, 10 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.

Rozwiązania

Podobne zadania

Ewelcia Mam napisać wypracowanie na jutro z Religii na temat: "Radość Przedmiot: Religia / Liceum 1 rozwiązanie autor: Ewelcia 11.4.2010 (12:17)
Nieznany mam napisać wypracowanie z religii na 1 z 3 tematow : 1.ktora z tajemnic Przedmiot: Religia / Liceum 2 rozwiązania autor: Konto usunięte 29.4.2010 (20:28)
wercias16 żyjemy na ramionach gigantów.< Wypracowanie> Pilne na Jutro ;(((( Przedmiot: Religia / Liceum 1 rozwiązanie autor: wercias16 18.5.2010 (19:25)
AskaxJJ Chrześcijańskie rozumienie wolności Wypracowanie Przedmiot: Religia / Liceum 1 rozwiązanie autor: AskaxJJ 30.10.2010 (18:37)
mumiaegipska napisz wypracowanie na temat aborcji na strone A4 Przedmiot: Religia / Liceum 1 rozwiązanie autor: mumiaegipska 1.11.2010 (14:19)

Podobne materiały

Przydatność 70% Warunki dobrej spowiedzi -Opis

No właśnie, co jest łatwiej powiedzieć ? Na pierwszy rzut oka, wydawać by się mogło, ze łatwiej jest powiedzieć Odpuszczają ci się twoje grzechy. No bo przecież aby powiedzieć Wstań i chodź paralitykowi, to trzeba dokonać jakiegoś cudu. No, naturalnie, cud musi być spektakularny, dokonany przed wieloma świadkami. No i oczywiście widać skutki tego cudu: paralityk chodzi......

Przydatność 90% 5 warunków do dobrej spowiedzi

1. Rachunek sumienia 2. Żal za grzechy 3. Mocne postanowienie poprawy 4. Szczera spowiedź 5. Zadość uczynienie Panu Bogu i Bliźniemu. A jakby się pytali które przykazanie jest najważniejsze to 2, ponieważ bez niego spowiedz jest nie ważna!

Przydatność 60% Wypracowanie Dżuma

praca w załączniku

Przydatność 65% Kolonializm - wypracowanie

KOLONIALIZM- określenie nowożytnej ekspansji imperialistycznej drogą zaboru, podboju i uzależnienia terytoriów zamorskich przez państwa głównie europejskie. Rozpoczęta pod koniec 15 w. odkryciem drogi morskiej do Indii przez Portugalczyków i odkryciem Ameryki przez Hiszpanów, doprowadziła do powstania pierwszych potęg kolonialnych. W następnych stuleciach na czoło wysunęły...

Przydatność 55% Wypracowanie "Eucharystia"

Zapewne ilość teorii na temat znaczenia Eucharystii jest równa liczbie ludzi na Świecie. W encyklopedii możemy przeczytać zwięzłą formułkę: ?sakrament symbolizujący ciało i krew Chrystusa, ujmowany jako ofiara (msza) i komunia. Eucharystia z greckiego oznacza ?dziękczynienie?. Kościół katolicki podkreśla, że Eucharystia jest przede wszystkim DAREM. Nie została wymyślona...

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji