Treść zadania

~Daniel

Hej
napisz proszę artykuł o swoich 10 ulubionych produktach w roku 2022. Tekst miałby mieć 500 słów i być łatwy i przyjemny do czytania. Fajnie gdyby był okraszony garścią ładniej polszczyzny.
Szanujmy swój czas nawzajem, nie używaj gotowych tekstów z internetu, ponieważ każde rozwiązanie przepuszczę przez antyplagiatora, który wykrywa każdą kopie.
Proponuję dłuższą współpracę za pieniądze.
Chętne osoby zapraszam na
z22@o2.pl
Pozdrawiam Daniel

Zgłoś nadużycie

Komentarze do zadania

Zaloguj się lub załóź konto aby dodać komentarz.

Rozwiąż zadanie i zarób nawet 14 punktów. 2 za rozwiązanie zadania, 10 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.

Rozwiązania

Podobne zadania

carolin podanie do dyrektora o skrócenie roku szkolnego Przedmiot: Język polski / Liceum 1 rozwiązanie autor: carolin 25.4.2010 (13:48)
Natusia16 Jakie postawy wobec życia popularyzuje Jan Kochanowski w swoich fraszkach? Przedmiot: Język polski / Liceum 1 rozwiązanie autor: Natusia16 25.4.2010 (18:07)
reniusi muszę napisać przemówienie na zakończenie roku szkolnego Przedmiot: Język polski / Liceum 1 rozwiązanie autor: reniusi 6.5.2010 (16:11)
damian kiedy jest koniec roku szkolnego 2009/2010 Przedmiot: Język polski / Liceum 4 rozwiązania autor: damian 16.5.2010 (18:43)
25111975 jak przedstawił wieś w swoich utworach jan kochanowski Przedmiot: Język polski / Liceum 1 rozwiązanie autor: 25111975 24.5.2010 (09:36)

Podobne materiały

Przydatność 65% Wykrywanie skrobi w produktach żywnościowych

WYKRYWANIE SKROBI W PRODUKTACH ŻYWNOŚCIOWYCH I NIE TYLKO: Doświadczenie 1. Wykrywanie skrobi w gotowanym ryżu: Na łyżkę gotowanego ryżu dodaję kilka kropel płynu Lugola. Spostrzeżenia: Płyn Lugola zmienił swoją barwę z pomarańczowej na granatową. Wniosek: W ryżu występuje skrobia. Doświadczenie 2. Wykrywanie skrobi w makaronie: Na łyżkę...

Przydatność 80% Przedstaw oznaczenia używane na produktach (metkach)

Większość pracy jest w tabelach, dlatego zapraszam do załącznika.

Przydatność 55% Kwasy i sole w produktach spożywczych - dodatki do żywności

Pod pojęciem substancji dodatkowej do żywności określa się substancję, która zazwyczaj sama nie jest spożywana jako żywność i nie jest używana jako typowy jej składnik, mająca lub nie mająca wartości odżywczej. Jej świadome wprowadzenie do żywności dla celów technologicznych w czasie wyrobu, przetwórstwa, przerobu, obróbki, pakowania, transportu lub przechowywania...

Przydatność 75% To Tristan, to Izolda, tylko czasy inne - o Twoich ulubionych parach zakochanych w literaturze: Werter i Lota.

Miłość jest chyba najczęstszym motywem w literaturze. Może dlatego,ze jest ona jednym z podstawowych uczuć ludzkich. Jest ona tak banalna i ogólna,a zarazem tak tejemnicza i skomplikowana... Wiąże ze sobą wiele innych emocji.Zaczyna się zwykle od takich uczuć jak : nieśmiałość,radość, rozkwita jako pożądanie i namiętność a bardzo często kończy się...

Przydatność 80% Antygona broni swoich racji.

Dostojni Tebańczycy! Jestem tu po to, aby udowodnić, że miałam rację, łamiąc rozkaz Kreona. Kto chciałby, aby członek jego rodziny nie został pochowany? Chyba każdy z nas postąpiłby tak samo w tej sytuacji. Teraz udowodnię moje stanowisko. Złamałam prawo stanowione przez człowieka, ale postąpiłam zgodnie z...

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji