Treść zadania

basiabasia1001

Czym są i czego dotyczą kampanie społeczne?

Zgłoś nadużycie

Komentarze do zadania

Zaloguj się lub załóź konto aby dodać komentarz.

Rozwiąż zadanie i zarób nawet 14 punktów. 2 za rozwiązanie zadania, 10 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.

Rozwiązania

Podobne zadania

Nieznany 1. kto jest sekretarzem generalnym onz 2. czym zajmują się organizacje Przedmiot: WOS / Gimnazjum 1 rozwiązanie autor: Konto usunięte 18.4.2010 (19:32)
Konnrad123 Na czym polega 3 władzy w państwie demokratycznym Przedmiot: WOS / Gimnazjum 1 rozwiązanie autor: Konnrad123 8.6.2010 (18:34)
POZDROPOZDRO jak pomnożyć własne pieniądze? NIE WIEM W OGOLE NA CZYM TO Przedmiot: WOS / Gimnazjum 2 rozwiązania autor: POZDROPOZDRO 23.9.2010 (16:37)
POZDROPOZDRO Jak pomnożyć własne pieniądze? pilne na dziś, a ja nie wiem na czym to Przedmiot: WOS / Gimnazjum 1 rozwiązanie autor: POZDROPOZDRO 23.9.2010 (16:39)
podolak Napisz, na czym polega szczególna rola rodziny w życiu człowieka. klasa Przedmiot: WOS / Gimnazjum 1 rozwiązanie autor: podolak 1.10.2010 (19:10)

Podobne materiały

Przydatność 65% Kampanie Napoleona

Do najważniejszych kampanii wojennych Napoleona należały te przeprowadzone przeciwko kolejno tworzonym koalicjom w latach 1799 - 1815. W czasie wyprawy Napoleona do Egiptu zawiązana została II koalicja, w skład której weszły: Anglia, Austria, Neapol, Rosja oraz Turcja. Car Paweł I nie ufając zbytnio Anglii Austrii wycofał się z koalicji i już do końca swojego panowania...

Przydatność 75% Przed czym przestrzegają i czego uczą opowiadania Antoniego Czechowa?

Przed czym przestrzegają i czego uczą opowiadania Antoniego Czechowa? Przestrzegają przed bardzo wieloma rzeczami, pomagają wybrać dobrą drogę w życiu. Ale myślę, że zawierają mnóstwo przestróg i pouczeń, przez wyostrzenie w nich złych cech ludzi możemy wyciągnąć różne wnioski, zastanowić się nad swoim postępowaniem. Ale jakie cechy są wyolbrzymiane? Spróbuje...

Przydatność 65% Projekt kampani reklamowej

Patrz załącznik

Przydatność 70% Kampanie wojenne Napoleona

Rok: 1800-1802 Uczestnicy koalicji: Austria, Anglia, Rosja. Bitwy: pod Marrengo, pod Hohenlinden. Skutki wojen: Zwycięstwa Francja uzyskała ziemie we Włoszech oraz Belgię. Rok: 1805 Uczestnicy koalicji: Anglia, Rosja, Austria. Bitwy: pod Austerlitz, pod Ulm. Skutki wojen: Zwycięstwa Napoleona. Rok: 1806-1807 Uczestnicy koalicji: Prusy, Rosja Bitwy: pod Jeną, pod Auerstadt,...

Przydatność 75% Czym jest społeczeństwo i od czego zależą jego przemiany (nawiązanie np. do wojny, zabory „Solidarność”).

Według Szczepańskiego Społeczeństwo to wszystkie formy życia zbiorowego współistniejące, krzyżujące się tzn. mające część wspólnych członków, uzupełniające się w ramach jednego narodu, państwa czy konfiguracji kulturowej, mające określoną zasadę odrębności, utrzymujące swój byt przez dłuższy okres, co najmniej kilku pokoleń, mające swoje odrębności kulturowe,...

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji