Treść zadania

~Klaudia

Opisz wygląd, właściwości fizyczne i podaj trzy zastosowania następujących substancji: grafitu, diamentu, grafenu oraz węgla brunatnego i kamiennego.

Zgłoś nadużycie

Komentarze do zadania

Zaloguj się lub załóź konto aby dodać komentarz.

Rozwiąż zadanie i zarób nawet 14 punktów. 2 za rozwiązanie zadania, 10 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.

Rozwiązania

Podobne zadania

ewela2010 podaj wzór strukturalny związków organicznych: a) palamitynian potasu b) Przedmiot: Chemia / Liceum 1 rozwiązanie autor: ewela2010 27.3.2010 (19:07)
asienkaanml napisz równanie reakcji kwasu mrówkowego z alkoholem etylowym oraz podaj Przedmiot: Chemia / Liceum 3 rozwiązania autor: asienkaanml 30.3.2010 (15:10)
martus91 podaj reakcje Przedmiot: Chemia / Liceum 2 rozwiązania autor: martus91 12.4.2010 (19:22)
pepik535 ZASTOSOWANIA REAKCJI REDOKS Przedmiot: Chemia / Liceum 1 rozwiązanie autor: pepik535 15.4.2010 (19:43)
olaf2010 podaj dwa argumenty przemawiające przeciw stosowaniu izotopów Przedmiot: Chemia / Liceum 1 rozwiązanie autor: olaf2010 24.4.2010 (20:59)

Podobne materiały

Przydatność 65% Opisz historię rozwoju mikroprocesorów rodziny INTEL 80x86(88). Podaj cechy charakterystyczne tych procesorów i ich możliwości.

Wiadomości ogólne o procesorach. Komputer jest zespołem układów cyfrowych tworzących system mikroprocesorowy. W jego skład wchodzą układy np. pamięci, ale także układy jakościowo nowe, takie jak mikroprocesor. Podając określenie systemu mikroprocesorowego, stwierdzamy, że jednym z jego elementów jest uniwersalny układ przetwarzający informacje i sterujący...

Przydatność 80% Co jest największym problemem społecznym w twoim środowisku. Opisz ten problem, podaj jego przyczyny i rozważ możliwe środki zaradcze.

Na co dzień stykamy się z różnymi problemami dotykającymi nasze społeczeństwo. Niezależnie czy problem dotyczy nas samych, naszych bliskich, znajomych czy też obcych jest problemem społecznym. Wystarczy wyjść na ulice i rozejrzeć się. Zaczynając od prawej strony widzimy: bezdomnych, bezrobotnych, alkoholików, przestępców, narkomanów, prostytutki, złodziei itp....

Przydatność 80% Zastosowania ultradźwięków

1. Głowica ultradźwiękowa, podstawowy zespół obrabiarki ultradźwiękowej, składający się z przetwornika magnetostrykcyjnego wytwarzającego drgania ultradźwiękowe oraz mechanizmu ruchu posuwowego. Głowica ultradźwiękowa stosowana jest do obróbki twardych i kruchych materiałów, m.in. szkła, porcelany.
2. Echolokacja, sposób ustalania przez niektóre organizmy żywe swego...

Przydatność 90% Zastosowania elektromagnesów

Pierwszy elektromagnes zbudował Wiliam Sturgeon w 1823 roku. Zwinął on wokół żelaznej sztabki izolowany drut miedziany. W czasie przepływu prądu układ ten stawał się silnym magnesem. Od tamtej pory elektromagnes znalazł mnóstwo zastosowań praktycznych. Elektromagnes-przyrząd wytwarzający zjawiska magnetyczne pod wpływem prądu elektrycznego. Składa się z ferromagnetycznego...

Przydatność 55% Zastosowania Internetu

Zastosowania Internetu Mimo, że komputery są obecnie w powszechnym użytku, ich historia nie jest długo. W XVII w. powstały pierwsze maszyny liczące, jednak prawdziwych początków informatyki można się doszukać dopiero w XIX w., gdy Ch. Babbage stworzył koncepcje automatycznej maszyny liczącej. Idea ta została zrealizowana w 1944r. przez H. Aikena, który zbudował ASCC (Mark I)...

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji