Treść zadania

Sylwiaa9434

Zostały mi tylko dwa zadania

prosze o pomc

2. Uzupełnij tekst

Przyczyną wybucu strajku w Stoczni Gdańskiej było zwolnienie z pracy . . . . . . . . . . . . . . . . . . Protestujący ogłosili 21 postulatów, w których żądali i.in. akceptacji niezależnych od PZPR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. Podpisanie porozumień sierpniowych odbyło sie w . . . . . . roku .
Stronę rządową reprezentował Wojciech Jagielski, a strajkujących . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

4. Podaj przyczyny zmiany uczestników konferencji

Plus dodatkowo

Opisz podstawę społeczną, którą piętnował plakat wyborczy Solidarności

Było by mi miło jak by ktoś pomógł z góry dziękuje ;)

Zadanie jest zamknięte. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.

Najlepsze rozwiązanie

 • 1 0

  Zadanie 2

  Przyczyną wybuchu strajku w Stoczni Gdańskiej było zwolnienie z pracy Anny Walentynowicz i Lecha Wałęsy
  Protestujący ogłosili 21 postulatów, w których żądali m.in. akceptacji niezależnych od PZPR, Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym, skrócenie czasu oczekiwania na mieszkanie i Podniesienie diety z 40 zł do 100 zł i dodatek za rozłąkę. Podpisanie porozumień sierpniowych odbyło się w 1980 roku. Stronę rządową reprezentował Wojciech Jagielski, a strajkujących – Lech Wałęsa.

  Zadanie 4

  Roosevelt zmarł w kwietniu 1945

  Plus dodatkowo Nie wiem sorry

Rozwiązania

Podobne zadania

sylwiadolata prosze pomózcie Przedmiot: Historia / Liceum 1 rozwiązanie autor: sylwiadolata 29.4.2010 (15:51)
marzenka24 Powstawanie i organizacja pierwszych państw słowiańskich - referat prosze Przedmiot: Historia / Liceum 1 rozwiązanie autor: marzenka24 16.5.2010 (11:30)
tina1704 Pilne na jutro ! Grozi mi 1 ; / prosze ... Przedmiot: Historia / Liceum 1 rozwiązanie autor: tina1704 1.6.2010 (16:55)
klaudia02091991 Powstanie wielkopolskie i krakowskie prosze o szybką odpowiedz Przedmiot: Historia / Liceum 1 rozwiązanie autor: klaudia02091991 1.6.2010 (16:58)
Karolcia2012 Zadania potrzebne mi do soboty!!!!!! Przedmiot: Historia / Liceum 1 rozwiązanie autor: Karolcia2012 3.6.2010 (16:18)

Podobne materiały

Przydatność 55% Bankowośc zadania

POSIADAM JESZCZE INNE MATERIAŁY Z BANKOWOŚCI I NIE TYLKO

Przydatność 70% Zadania wahadłowców

Promy kosmiczne, zwane też wahadłowcami lub samolotami kosmicznymi, są pierwszymi pojazdami wielokrotnego użytku przeznaczonymi do podróży poza naszą planetę. Startują z powierzchni Ziemi na podobieństwo rakiety kosmicznej, po wejściu na orbitę stają się sztucznymi satelitami, a gdy kończą zadanie, lądują z powrotem na ziemskim globie niczym gigantyczny szybowiec. Już sama...

Przydatność 80% Zadania sekretariatu

Zadania sekretariatu Głównym zadaniem sekretariatu jest odciążenie kierownika z uciążliwych administracyjno - biurowych i techniczno ? usługowych spraw które są bardzo drobne. W strukturze firmy sekretariat nie ma charakteru merytorycznego lecz usługowy. W sekretariacie może być zatrudnionych kilka osób ale najczęściej jest to komórka jednoosobowa (zatrudniony to sekretarka lub...

Przydatność 50% Zadania spedytora

Zadania spedytora: - Spedytor zobowiązany jest wykonywać swoje czynności zgodnie z przyjętym zleceniem. - Spedytor jest zobowiązany do odbioru przesyłki w przypadku gdy brakuje właściwych dokumentów. - Spedytor odbierając przesyłkę jest zobowiązany sprawdzić czy przesyłka dostarczona została w stanie nienaruszonym. - Spedytor nie ma obowiązku sprawdzać zgodność...

Przydatność 50% Zadania i cele mediów

Istnieje wiele teorii, dotyczących zadań, jakie spełniają środki masowego przekazu. Wynika to ze zróżnicowanego definiowania tego pojęcia. W ujęciu funkcjonalistycznym, które uznaje media za autonomiczne instytucje, mają one następujące funkcje: 1. Informacja: - informowanie o wydarzeniach i sytuacji w społeczeństwie, kraju i na świecie, - powiadamianie o rozkładzie sił we...

0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji