Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Treść zadania

calineczka4

UZUPEŁNIJ NAPISY NA WAGACH;

MASA 2,5KG
CENA ZA 1 KG 6,30ZŁ
WARTOŚĆ.........ZŁ

MASA 0,80KG
CENA ZA 1 KG.......
WARTOŚC4,76ZŁ

MASA.......
CENA ZA 1KG 7,50ZŁ
WARTOŚĆ 9,30ZŁ

Zadanie jest zamknięte. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.

Najlepsze rozwiązanie

  • 1 0

    masa 2,5 kg
    cena za kg 6,30zł
    wartość : 2,5 * 6.30 =15,75 zł
    --------------------------------------------
    masa 0,80 kg
    wartość: 4,76 zł
    cena za kg: 4,76/0,8 = 5,95 zł
    ----------------------------------------------
    masa: 9,30/ 7,50 = 1,24 kg
    cena za kg 7,50 zł
    wartość 9,30 zł
    -------------------------------------------

Podobne materiały

Przydatność 100% Advantages and Disadvantages of Subtitles - Napisy - za i przeciw

Advantages and Disadvantages of Subtitles Due to the globalization of our cultures and the fact that Hollywood is the leading film ?producer?, which therefore results in the fact that most videos on the market are in English, there need to be some ways of adapting those films into target language culture. That is the reason why dubbing, voice-over and subtitles were created. We are now going...

Przydatność 50% Advantages and Disadvantages of Subtitles - Napisy - za i przeciw

Due to the globalization of our cultures and the fact that Hollywood is the leading film ?producer?, which therefore results in the fact that most videos on the market are in English, there need to be some ways of adapting those films into target audience?s language. That is the reason why dubbing, voice-over and subtitles were created. We are now going to focus on subtitles, which are the...

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji

Pierwszy raz?

Zapoznaj się z krótkim opisem jak sprawnie zdobywać punkty, sprawdź ile kosztuje dodanie zadania, itp. Zapoznaj się z możliwościami serwisu Zaliczaj.

Zaproś swoich znajomych

Zaproś swoich znajomych do serwisu. Im więcej osób zaprosić, tym więcej zdobędziesz punktów. Zarób nawet 100 punktów.